• REHAD tehniskās ortopēdijas centrs

  • Inovatīvs uzņēmums ortopēdisko pakalpojumu veikšanai

    REHAD ortopēdijas centrs
<-- beidzas josla ar pogaam-->

Kustība veido mūsu dzīves kvalitāti. Skriešana ir kustība, kas veido manējo. Pētīt ķermeņa pozīciju un kustību, izdomāt ierīces, lai to uzlabotu, ir mans dzīves aicinājums. Ja tā varu padarīt labāku kāda cilvēka dzīvi, esmu gandarīts. Gundars Rusovs

Protezēšanas un ortozēšanas pakalpojumi

Gan protezēšanas, gan ortozēšanas darbība tehniskās ortopēdijas centrā REHAD norit visai līdzīgi. Jo sarežģītāks izstrādājums tiek gatavots, jo vairāk darba un laika tā izgatavošanā nepieciešams ieguldīt. Izgatavojot kādu tehniskās ortopēdijas izstrādājumu, jums būs jāierodas uz rūpīgu pirmreizējo izmeklēšanu, kā rezultātā tiks pieņemts vai precizēts lēmums par Jums piemērotāko izstrādājumu, tad notiks mērījumu veikšana, bet pēc izgatavošanas pielaikošana un apmācība izstrādājuma lietošanā, pēc kuras norādītajā režīmā var sākties tā lietošana.

Varētu būt, ka pirms izstrādājuma izgatavošanas tiks doti padomi, kā pareizāk sagatavoties izgatavošanai, piemēram, iesakot iepriekš veikt noteiktus vingrojumus vai saitēt ķermeņa daļu ar elastīgo saiti.

Līdz ko izstrādājums ir pabeigts un gatavs lietošanai, to ir iespējams saņemt un sākt lietot. Tiks pārbaudīts, vai ir pareizi saprasta tā pareiza lietošana, kā arī paskaidrots, kā ierīci kopt un uzglabāt. Lai ķermenis varētu labāk pielāgoties jaunajam izstrādājumam, iespējams, tiks noteikts pakāpeniskas pierašanas režīms. Tā pat tiks piedāvāti rehabilitācijas risinājumi, lai pēc iespējas labāk atgrieztu zaudētās funkcijas. Piemēram, fizioterapijas pielietošana ļauj daudz labāk apgūt jaunās ierīces lietošanu un tādēļ tās savlaicīga uzsākšana ir ļoti nozīmīga.

Izstrādājumi

Izgatavojam visa veida ortozes, ārējās ekstremitāšu prtēzes un citus tehniskos paļīglīdzekļus

Atsauksmes no sportistiem

Daudziem sportistiem ir bijusi nepieciešama biomehāniska pēdu korekcija, lai sasniegtu augstas klases rezultātus un pie lielām treniņu slodzēm izvairītos no traumām. Šeit ir daži sportiskti, kas ir piekrituši sniegt atsauksmes par individuālas pēdas korekcijas pozitīvo ietekmi uz sniegumu.

Par ortopēdijas centru

Ortopēdijas cetrs REHAD ir izaudzis no neliela uzņēmuma Gundara Rusova ortopēdijas centra par nozīmīgu tehniskās ortopēdijas pakalpojumu sniedzēju. Ārsts, tehniskais ortopēds Gundars Rusovs ir viens no pieredzējušākajie speciālistiem savā jomā Latvijā. Ārsts veic regulāras pēdas un gaitas izmeklēšanas dažāda vecuma pacientiem ar dažādām saslimšanām. Pašam nodarbojoties ar skriešanu un orientēšanās sportu, viņam ir laba izpratne par sportistu vajadzībām, bet padziļinātā iedziļināšanās biomehānikas jautājumos saistībā ar darbu P. Stradiņa universitātē ļauj tās izprast arī no zinātniskā viedokļa. Jau vairākus gadus viņš veic stājas un gaitas korekciju, pielietojot individuāli pēc atlējuma paša izgatavotas zolītres pēc metodes, ko apguva Zviedrijā un vēlāk ieviesa Latvijā. Tehniskās ortopēdijas jomā ārstam ir gandrīz 20 gadu pierdze. Otrs nozīmīgs pētījumu un darbības virziens dr. Rusovam ir mugurkaula deformācijas - skoliozes, kuru ārstēšanai viņš izgatavo speciāli modelētas telpiskas korsetes.


Skatīt Rīgas karte lielākā kartē

Kontakti

Juglas iela 20, Rīga,
Bērnu klīniskās Universitātes slimnīcas
Ambulatorās veselības aprūpes daļā Gaiļezerā

LV-1079, Latvija
Zvanīt uz tāruni 26416868

Nokļūšana ar sabiedrisko transportu

Autobuss Nr.21, pietura "Bērnu slimnīca Gaiļezers"
Autobuss Nr.31, pietura "Bērnu slimnīca Gaiļezers"

ortoprakse@gmail.com

Darba laiki

Pieņemšana pēc pieraksta

pirmdien-ceturtdien
9:00 līdz 16:00
Zvanīt uz tāruni 26416868

SIA REHAD 17.04.2019. ir noslēdzis līgumu Nr. VP-L-2019/28 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par inovāciju  vaučeru atbalsta pakalpojumu nodrošināšanu Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektā „Tehnoloģiju pārneses programma” (projekta identifikācijas numurs 1.2.1.2/16/I/001)


LIAA